BAHRAIN CESTOVNÝ SPRIEVODCA

Medzinárodné letisko v Bahrajne

Medzinárodné letisko v Bahrajne (IATA: BAH, ICAO: OBBI) je hlavné medzinárodné letisko v Bahrajne. Nachádza sa na ostrove Muharraq, vedľa hlavného mesta Manama, a slúži ako hlavný uzol spoločnosti Gulf Air. Spoločnosť Bahrain Airport Company má na starosti správu letiska. Je to najstaršie medzinárodné letisko v Perzskom zálive, založené v roku 1927.

Letecké spoločnosti a destinácie

 • Air Arabia: Sharjah
 • Air Arabia Abu Dhabi: Abu Dhabi
 • Air Arabia Egypt: Cairo
 • Air India: Delhi
 • Air India Express: Kannur,  Kochi, Kozhikode, Mangalore, Thiruvananthapuram
 • AnadoluJet: Istanbul–Sabiha Gökçen
 • Azerbaijan Airlines: Seasonal: Baku
 • British Airways: London–Heathrow
 • Buta Airways: Baku
 • Cham Wings Airlines: Damascus
 • EgyptAir: Cairo
 • Emirates: Dubai–International
 • Ethiopian Airlines: Addis Ababa
 • Etihad Airways: Abu Dhabi
 • Fly Baghdad: Najaf
 • Flydubai: Dubai–International
 • Gulf Air: Abu Dhabi, Amman–Queen Alia, Athens, Baghdad, Baku, Bangalore, Bangkok–Suvarnabhumi, Beirut, Cairo, Casablanca, Chennai, Colombo–Bandaranaike, Dammam, Delhi, Dhaka, Dubai–International, Faisalabad,Frankfurt, Gassim, Hyderabad, Islamabad, Istanbul, Jeddah, Karachi, Khartoum, Kochi, Kozhikode, Kuwait City, Lahore, Larnaca, London–Heathrow, Malé, Manchester, Manila, Medina, Milan–Malpensa, Moscow–Domodedovo, Multan, Mumbai, Muscat, Najaf, Paris–Charles de Gaulle, Peshawar, Ras Al Khaimah, Riyadh, Rome–Fiumicino, Sialkot, Singapore, Tbilisi, Tel Aviv, Thiruvananthapuram. Seasonal: Alexandria, Malaga, Mykonos, Nice, Salalah, Santorini, Sharm El Sheikh. Seasonal charter: Sarajevo, Tirana
 • IndiGo: Mumbai
 • Iraqi Airways: Baghdad, Najaf
 • Israir: Tel Aviv
 • Jazeera Airways: Kuwait City
 • KLM: Amsterdam, Kuwait City
 • Kuwait Airways: Kuwait City
 • Lufthansa: Frankfurt
 • Oman Air: Muscat
 • Pakistan International Airlines: Lahore
 • Pegasus Airlines: Istanbul–Sabiha Gökçen Seasonal: Antalya
 • SalamAir: Muscat
 • Saudia: Jeddah, Riyadh
 • SkyUp: Seasonal charter: Kyiv–Boryspil, Lviv
 • SunExpress: Charter: Antalya, Bursa, Istanbul–Sabiha Gökçen, Trabzon
 • Turkish Airlines: Istanbul, Trabzon
 • Ural Airlines: Moscow–Domodedovo
 • Wizz Air: Abu Dhabi

Bezpečnosť a clá

Členovia tímu sa snažia urobiť potrebné bezpečnostné a colné kontroly čo najjednoduchšie a najefektívnejšie s využitím najmodernejších technológií na zvýšenie efektivity. Tento proces môžete ešte pred prihlásením urýchliť, ak budete postupovať podľa nasledujúcich bezpečnostných tipov:

 

 • Pred kontrolou budete vyzvaní, aby ste si vyzliekli opasok, topánky a možno aj bundu. Noste topánky, ktoré sa dajú ľahko vybrať.
 • Kočíky a pomôcky na chôdzu budú kontrolované röntgenom.
 • Invalidné vozíky budú dôkladne prehľadané.
 • Ak si so sebou beriete lieky na predpis alebo injekčné striekačky, každá položka by mala byť v pôvodnom obale a predpisy by ste mali nosiť so sebou.

Služby

Modlitebne

V oblastiach odletov a príletov, v blízkosti brán 14 a 19, sú moslimské modlitebne a zariadenia na umývanie.

Bankomaty

Cestujúci môžu nájsť bankomaty rozmiestnené po celom termináli.

Lekárske a pohotovostné služby

Na letiskovej klinike je nepretržite k dispozícii špecializovaný tím lekárskych špecialistov, ktorí poskytujú najlepšiu možnú lekársku starostlivosť. Zariadenie sa nachádza na všetkých troch úrovniach východného móla východného móla.

 

Hlavné kontaktné čísla pre lekársku pohotovosť:

 

 • Letisko Health Clinic: +973 17138777
 • Riaditeľ nehody záchrannej a hasičskej služby: +973 17138888

Požičovne áut

Na medzinárodnom letisku v Bahrajne môžu návštevníci získať najlepšie ceny za prémiové, ekonomické a rodinné autá na prenájom od jedenástich renomovaných spoločností. Po vyzdvihnutí batožiny sú pulty prenájmu vozidiel pohodlne umiestnené v oblasti príletov.

Fajčiarske izby

Terminál je nefajčiarska zóna, fajčenie je povolené len na strategicky umiestnených miestach. Na poschodí 00 príletovej haly sú priestory pre fajčiarov umiestnené na východnej a západnej strane budovy. Na 2. poschodí odletovej haly v hlavnej obchodnej oblasti medzi bránami 14 a 15 a medzi bránami 18 a 19 sú tiež vyhradené miesta pre fajčiarov.

Vrátenie DPH

Na letiskových informačných pultoch umiestnených pri informačných pultoch v časti Odlety pred a po check-ine si návštevníci môžu bez problémov vyzdvihnúť DPH z nákupu.

Opatrovateľské izby

Cestujete s bábätkom? Opatrovateľské miestnosti vám umožnia starať sa o vaše deti v pohodlí a osamote.

Zmenáreň

Cestujúci môžu nájsť zmenárenské pulty v celom termináli.

Telekomunikácie

Popredné telekomunikačné spoločnosti v kráľovstve ponúkajú celý rad produktov a služieb, aby boli zahraniční návštevníci v spojení s ich osobným a pracovným životom, kým sú v Bahrajne. Nájdite Batelco, stc a Zain v oblasti príletov.

Zábavná zóna

Visit the Entertainment Zone while waiting for your flight to keep your youngsters happy and occupied. There are interactive toys, gaming consoles, domes for climbing, and comfortable seating options. It is appropriate for toddlers, adolescents, and parents!

Internetové pripojenie

Verejná Wifi

Zostaňte v spojení až do nástupu na medzinárodné letisko v Bahrajne.

Medzinárodné letisko v Bahrajne ponúka cestujúcim bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom svojom zariadení bez nutnosti registrácie! Jednoducho vyhľadajte „Bahrajnské letisko“ na svojom mobilnom zariadení, tablete alebo počítači a prihláste sa.

Prístup k sieti

Či už cestujú za prácou alebo zábavou, cestujúci na medzinárodnom letisku v Bahrajne majú prístup k internetu prostredníctvom špecializovaných zariadení pripojených k letiskovej sieti. Pearl Lounge (Odlety), Falcon Gold Lounge spoločnosti Gulf Air a informačné pulty spoločnosti BIA ponúkajú sieťové pripojenie.

Telefónne služby

Informačné pulty na medzinárodnom letisku v Bahrajne ponúkajú telefónne služby, kde môžu cestujúci bezplatne uskutočňovať miestne a medzinárodné hovory.

Balenie batožiny

Služba balenia batožiny, ktorú poskytuje Hala Bahrain Hospitality, chráni vaše veci počas vašej cesty. Pred registráciou vašu batožinu zabalíme, zapečatíme a/alebo zabalíme do odolnej plastovej fólie, aby sme zabránili jej náhodnému otvoreniu alebo neoprávnenej manipulácii. Stroje na balenie batožiny sú umiestnené priamo pred registráciou v odletovej časti a cena za službu je 2 BHD.

Vozíky

Bezplatné vozíky sú k dispozícii na vhodných miestach po celom letisku. Môžete ich nájsť na vnútorných a vonkajších okrajoch odletov a pri príletoch.

Nadrozmerné položky

K dispozícii sú dve špecializované prepážky „nadrozmerných položiek“ pre odchádzajúcich aj prichádzajúcich cestujúcich. Odletová prepážka sa nachádza v odbavovacej časti Economy, zatiaľ čo príletová stanica sa nachádza v oblasti výdaja batožiny. Náš ochotný personál vás zavedie k pultom pre „nadrozmerné položky“.

Špeciálna pomoc

Medzinárodné letisko v Bahrajne poskytuje cestujúcim so zníženou pohyblivosťou komplexnú škálu služieb a vybavenia. Aby sme zaistili, že všetci cestujúci zažijú pohodlné a bezstresové cestovanie od chvíle, keď prídu, náš zdvorilý a kompetentný personál vám ochotne pomôže nájsť množstvo zariadení a služieb terminálu.

Dostupnosť invalidného vozíka a požiadavky

Ak vy alebo niektorý z vašich rodinných príslušníkov pri pristávaní v Bahrajne potrebujete špeciálnu pomoc vrátane prístupu na invalidný vozík, informujte o tom vopred svoju leteckú spoločnosť. Keď vaše lietadlo pristane, personál vás bude čakať, aby vás obslúžil.

Telefón na špeciálne služby: 00973 17138226

Informačné pulty

Pre cestujúcich s obmedzenou schopnosťou pohybu sú k dispozícii samostatné informačné pulty, kde personál rád odpovie na akékoľvek otázky.

e-Gates

Vyhradené elektronické brány pre cestujúcich so zníženou pohyblivosťou, ktoré sú k dispozícii v oblastiach príletov aj odletov, umožňujú rýchlejší a menej náročný prechod cez imigračné kontroly pri zachovaní rovnakého stupňa bezpečnosti.

Imigračné prepážky

V priestoroch príletov aj odletov sú prístupné imigračné prepážky pre cestujúcich s obmedzenou pohyblivosťou.

Odbavovacie prepážky

Medzinárodné letisko v Bahrajne ponúka vyhradené odbavovacie priehradky pre cestujúcich so zníženou pohyblivosťou.

Parkoviská

Na parkovisku B sú určené parkovacie miesta pri vchode do príletovej zóny a dve miesta na poschodie vedľa výťahov. Pred vstupom na parkovisko B kliknite na ikonu telefónu na závorách a informujte operátora o svojom stave získať špeciálnu pomoc. Parkovacie miesta pre cestujúcich s obmedzenou pohyblivosťou sú k dispozícii aj pri vnútornom vchode do príletových a odletových priestorov.

Umyvárne

Na celom medzinárodnom letisku v Bahrajne majú všetky toalety aspoň jednu kabínku pre cestujúcich so zníženou pohyblivosťou. Ak chcete nájsť najbližšie umyvárne, postupujte podľa značiek alebo sa opýtajte niektorého z našich priateľských zamestnancov.

Doprava

Parkovisko

Či už cestujete do zahraničia alebo odveziete/vyzdvihnete svojich blízkych, medzinárodné letisko v Bahrajne ponúka množstvo pohodlných a cenovo výhodných parkovacích zariadení, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám.

Dlhodobé parkovisko

Viacpodlažné parkovisko B je najmodernejšie prémiové parkovisko, ktoré spĺňa vaše potreby. Nachádza sa v blízkosti budovy terminálu pre cestujúcich a vaše auto je zaparkované niekoľko minút od miesta registrácie alebo stretnutia a pozdravu. Vychutnajte si bezproblémové platby pomocou automatických zariadení. Obmedzenie výšky je 2,1 m.

Cestujúci na parkoviskách s obmedzenou mobilitou

Cestujúci s obmedzenou mobilitou si teraz môžu užívať prvé tri hodiny zadarmo pri parkovaní na parkoviskách určených pre PRM na parkovisku B (viacposchodové parkovisko). Viacposchodové parkovisko na medzinárodnom letisku v Bahrajne má 14 vyhradených parkovacích miest pre PRM na úrovni 1 a 14 vyhradených parkovacích miest pre PRM na úrovni 2.

Dlhodobé parkovisko

Car Park D je ideálnym parkoviskom pre dlhodobých cestujúcich vďaka strategickej polohe Car Park D, čo je krátka jazda autobusom na terminál. Naša bezplatná služba 24/7 kyvadlového autobusu je vybavená priestorom na úschovu batožiny a dorazí do zatienenej čakárne na parkovisku D, kde premáva každých 15 minút.

Požičovňa áut a služby limuzín

Cestujúci prichádzajúci do kráľovstva môžu na medzinárodnom letisku v Bahrajne nájsť najlepšie ponuky luxusných, ekonomických a rodinných áut od popredných poskytovateľov autopožičovní. Sú pohodlne umiestnené vo verejnej príletovej časti na prízemí terminálu, oproti bránam 1 a 2.

Taxi

Medzinárodné letisko v Bahrajne obsluhujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni traja operátori taxíkov, ktorí stoja v rade na krátkodobom a dlhodobom parkovisku (Parkovisko B), aby obslúžili cestujúcich. Medzi prevádzkovateľov taxislužby patrí miestna skupina Bahrain Taxi Group na medzinárodnom letisku v Bahrajne, Speedy Motors a Arabian Taxi.

Ak sa chcete dostať na zastávku taxíka, cestujúci môžu sledovať smerové tabule a opustiť oblasť vyzdvihnutia batožiny a pokračovať na krátkodobé a dlhodobé parkoviská (parkovisko B), ktoré sa nachádza v blízkosti budovy terminálu pre cestujúcich oproti bráne B.

Taxíky poskytované na medzinárodnom letisku v Bahrajne sú založené na metroch podľa bahrajnského ministerstva dopravy a telekomunikácií, kde sa účtuje počiatočná 2 BHD a ďalšie 2 BHD za vyzdvihnutie.

Autobus

Cesta na medzinárodné letisko v Bahrajne a späť autobusom je rýchla a pohodlná so spoločnosťou Bahrain Public Transport Company (BPTC). Prichádzajúci cestujúci sa môžu dostať k východu 4 na úrovni príletu, kde autobusy v súčasnosti odchádzajú zo zóny 4A po ceste najbližšie k budove terminálu.

Trasy obsluhujúce medzinárodné letisko v Bahrajne sú:

A1 – Letisko – Autobusová stanica Muharraq – Autobusová stanica Manama – Americká misijná nemocnica – Salmaniya – Khamis – Mestská autobusová stanica Isa

A2 – Letisko – Autobusový terminál Manama – Centrum mesta – Seef – Souq Waqif – Mesto Hamad – Bahrajnská univerzita (najrýchlejšia trasa z letiska do Manámy)*

10 – Letisko – Arad – Hidd – Mina Salman – Kuwait Avenue – Autobusová stanica Manama – Autobusová stanica Muharraq – Letisko (v smere hodinových ručičiek)

11 – Letisko – Autobusový terminál Muharraq – Autobusový terminál Manama – Kuwait Avenue – Mina Salman – Hidd – Arad – Letisko (proti smeru hodinových ručičiek)

Pre cestovanie červenými autobusmi je najlepšou možnosťou zakúpenie GO karty u vodiča, ktorá bude stáť 1 BHD (0,500 BHD za samotnú kartu pri prvom nákupe). Každá cesta stojí 0,275 BHD, pričom maximálny denný poplatok/strop je 0,700 BHD. Alternatívne je hotovostný singel 0,300 BHD.

Choďte na červenú s Bahrajnským autobusom a užite si bezpečné výlety a bezplatné Wi-Fi na palube autobusov.

Stravovanie a reštaurácie

Či už hľadáte rýchle občerstvenie, výdatné jedlo alebo ochutnať miestnu bahrajnskú kuchyňu, medzinárodné letisko v Bahrajne má niečo pre každého. V oblasti príletov a odletov sa pohodlne nachádzajú rôzne reštaurácie a zariadenia na nápoje.

McDonald’s

Príchody - Pracovná doba: 24/7 - Spôsoby platby: Hotovosť, Karta, Apple Pay & Benefit Pay

McDonald’s je popredná značka reštaurácií rýchleho servisu, ktorá poskytuje zákazníkom všetkých vekových kategórií skvelé a príjemné jedlá. Od roku 1994 sa McDonald’s Bahrain zaviazal dbať na kvalitu jedál podávaných v každej zo svojich reštaurácií a tiež udržiava agendu aktívnej sociálnej zodpovednosti. Toto dobrodružstvo bolo poučné a umožnilo nám nadviazať hlboké väzby s komunitou. Zaviazali sme sa naďalej ponúkať našim spotrebiteľom jednoduchý, priamy a príjemný spôsob, ako jesť jedlo, ktoré milujú, a zároveň posilňovať našu pozíciu v rámci sociálnej štruktúry Kráľovstva.

Starbucks

Príchody, odchody (pred registráciou) - Pracovná doba: 24/7 - Spôsoby platby: Hotovosť, karta a Apple Pay

The Starbucks Experience je viac než len šálka kávy. Od začiatku sa Starbucks rozhodol byť iným druhom spoločnosti. Taký, ktorý nielenže oslavoval bohatú tradíciu kávy, ale priniesol aj pocit komunity, pohodlné tretie miesto ďaleko od požiadaviek práce a domova. A s každou šálkou sa snažíme oživiť naše dedičstvo a výnimočný zážitok. Starbucks nájdete pri príchodoch a odchodoch (pred registráciou).

Crêpafe

Odchody (pred registráciou) - Pracovná doba: 24 hodín denne, 7 dní v týždni - Spôsoby platby: Hotovosť, karta & Benefit Pay

Crêpafe je neformálna crêperie Café, kde sa po celý deň stravuje neodolateľne široký sortiment sladkostí a slaných palaciniek, palaciniek, vaflí a omeliet ako vlastná špeciálna zmes kávy a špeciálnych nápojov, to všetko v pohodlnom kaviarenskom prostredí a zároveň v modernej kaviarenskej atmosfére. Nachádza sa v odletovej časti a je prístupný verejnosti.

Jamie's Deli & Pizzeria

Odchody – Pracovná doba: 24/7 – Spôsoby platby: Hotovosť, Karta, Apple Pay, Samsung Pay, Max Wallet & Benefit Pay.

Po prvýkrát v Bahrajne si vynikajúce jedlá slávneho šéfkuchára môžete vychutnať na medzinárodnom letisku v Bahrajne! Či už hľadáte rýchly a ľahký obed, niekde si oddýchnuť alebo si pochutnať na zdravých, poctivo pripravených jedlách pripravených z organických surovín, toto je miesto pre vás! Jamie’s Deli and Pizzeria sa nachádza v oblasti odletov.

Illy Caffè

Odchody – Pracovná doba: 24/7 – Spôsoby platby: Hotovosť, Karta, Apple Pay, Samsung Pay, Max Wallet & Benefit Pay.

Illy Caffè je životný priestor na objavovanie, relax, socializáciu a stretávanie sa s priateľmi. Káva je tu hlavnou postavou a spĺňa veľkú taliansku kaviarenskú tradíciu v teplom a inovatívnom prostredí, ktoré vyvoláva zážitok chuti, štýlu a dokonalosti. Kaviareň Illy Caffé ponúka aj množstvo talianskeho pečiva a občerstvenia, gurmánske sendviče a čerstvo upečené cukrárne.

Jaipur Indo Asian

Odchody – Pracovná doba: 24/7 – Spôsoby platby: Hotovosť, Karta, Apple Pay, Samsung Pay, Max Wallet & Benefit Pay.

Sviežim, celosvetovým pohľadom na tradičnú indickú kuchyňu, Jaipur prekvapuje cestovateľov svojim autentickým šarmom, aký sa kedy našiel len na uliciach Indie a v knihách receptov minulých generácií. Indická kuchyňa je opradená tradíciou, amalgámom rôznych etnických vplyvov, ktoré sú zachytené v ponuke jedál tohto konceptu.

TGI Friday’s

Odchody – Pracovná doba: 24/7 – Spôsoby platby: Hotovosť, Karta, Apple Pay, Samsung Pay, Max Wallet & Benefit Pay.

Ako originálny neformálny jedálenský bar a gril ponúka TGI Fridays™ autentické americké jedlá a legendárne nápoje. Podávame so skutočnými osobnými službami a oslavujeme oslobodzujúceho a oslobodzujúceho ducha „piatku“ bolo základným predpokladom reštaurácie, z ktorého sa zrodil prísľub značky „In Here, It's Always Friday®“. 

Lumee

Lumee sa venuje zachyteniu podstaty pouličného jedla na Blízkom východe v modernom prostredí kaviarne a lahôdok. Vzrušujúce chute z Bahrajnu a Perzského zálivu, ako aj z regiónu (Levanta/Egypt/Turecko/Irán) sa kreatívne spájajú s klasikami ako „hommos“ a „Bahraini tikka lumee“ a typickými jedlami, ako je „Pikantný šalát Mattai“, „Quinoa“. Kubbe“ a „Pita Toasties“.

Lumee sa nachádza v oblasti odletov na Souq Al Qaisariya.

Salóniky a hotel

Potrebujete prestávku pred alebo po dlhom lete? Oddýchnite si v jednom z exkluzívnych odletových alebo príletových salónikov alebo v hoteli Bahrain Airport, kde si môžete oddýchnuť, pracovať alebo si vychutnať výber jedál a nápojov.

Perlový salónik pri odletoch

Spôsob platby: Debetné a kreditné karty, Benefit Pay, Max Wallet, Apple Pay a Samsung Pay

Pearl Lounge je ideálnym úkrytom pre jednotlivcov, večierky, obchodných cestujúcich a rodiny, pretože je príkladom toho najlepšieho z tradičnej bahrajnskej pohostinnosti v úplne modernom prostredí. Najmodernejší salónik odletov má 10 jedinečne navrhnutých sekcií, z ktorých každá má vlastnú atmosféru, kde môžu cestujúci relaxovať, načerpať nové sily alebo pracovať v ideálnom prostredí pre ich dispozície.

Každá zóna ponúka osobitú kuchyňu a turisti sú rozmaznaní rozmanitosťou dostupných jedál a nápojov. Od živej otvorenej kuchyne až po teplé a studené bufety s medzinárodnou kuchyňou, The Pearl Lounge zaisťuje, že je tu niečo, čo uspokojí všetky chute.

Okrem tichej oblasti má Pearl lounge desať pekne zariadených izieb, z ktorých každá má svoj osobitý charakter. Okrem rôznych jedál a nápojov, modlitebných miestností, spŕch a toaliet má salónik aj vyhradenú obchodnú zónu. Okrem toho salónik Pearl ponúka rodinnú zónu, herný salónik a priamy prístup do tranzitného hotela a kúpeľov.

Hala Bahrain Hospitality, popredný poskytovateľ pohostinských služieb na medzinárodnom letisku v Bahrajne, spravuje a prevádzkuje Pearl Lounge.

Gulf Air Lounge: Falcon Gold Lounge

Predstavujeme vám najmodernejší nový terminálový salónik na medzinárodnom letisku v Bahrajne!

V novom salóniku Falcon Gold spoločnosti Gulf Air na novom termináli medzinárodného letiska v Bahrajne si môžete oddýchnuť, oddýchnuť si a zažiť luxus a arabskú pohostinnosť v tej najlepšej kvalite, bez ohľadu na to, či práve prestupujete alebo začínate svoju cestu.

Okrem jedinečného salónika Gulf Air, ktorý zahŕňa sprchy, modlitebne a pokojnú zónu, si môžete vychutnať rôzne možnosti leňošenia, stravovania a zábavy.

Doprajte si jednu z mnohých možností stravovania ponúkaných v salóniku pri pozorovaní pristávacej dráhy alebo pri stolovaní s ostatnými cestujúcimi.

Perlový salónik pri príchodoch

Či už cestujete sami, s obchodným partnerom alebo s rodinou a priateľmi, naše salóniky na medzinárodnom letisku v Bahrajne poskytujú luxusné a pokojné útočisko. Poskytujeme elektronické vízové služby, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa prekvapeniam na poslednú chvíľu a zmierniť stres a nepríjemnosti spojené s lietaním.

Po dlhom lete sa môžete osviežiť a načerpať nové sily v našom Arrivals Lounge s luxusnou sprchou. K dispozícii je tiež dobre pripravený sortiment jedál a nápojov, ktorý uspokojí všetky chute.

Hotel na letisku v Bahrajne

Počas čakania na let ponúka Bahrain Airport Hotel výber hotelových štýlov, kde si tranzitní cestujúci môžu oddýchnuť a načerpať nové sily.

Každá zo 17 hotelových kompaktných izieb, 24 štandardných izieb, 17 rodinných izieb a 1 izba s príslušenstvom pre cestujúcich so zníženou pohyblivosťou má posteľ, LED televízor so satelitnými kanálmi, sprchu a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Ďalej obsahuje 24 moderných spacích modulov s integrovanou TV a rádiom, slúchadlá, trezor a digitálne zamykanie. Okrem podložiek budú mať hostia prístup k skrinkám a centrálne umiestnenej kúpeľni/sprchovému priestoru.

Vchod do hotela, ktorý sa nachádza mimo hlavnej haly pri odletovej bráne 15, obsahuje peknú vstupnú halu a oddelené kúpele pre mužov a ženy, z ktorých každé ponúka výber masážnych služieb, procedúr a sprchy. Okrem toho majú hoteloví hostia k dispozícii službu budenia, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a 24-hodinovú podporu a informačné služby. K dispozícii budú izby a moduly na pobyty na dve hodiny alebo viac.

Salónik pre maloletých bez sprievodu

Deti vo veku od 2 do 14 rokov, ktoré cestujú samé na medzinárodnom letisku v Bahrajne, majú s programom Unaccompanied Minor zaistený bezpečný, pohodlný a pozitívny zážitok z cestovania. Vyhradený salónik pre maloletých bez sprievodu je vybavený interaktívnymi hračkami, hernými konzolami, priestorom na čítanie a pohodlným usporiadaním sedenia. Po rezervácii prostredníctvom určenej leteckej spoločnosti je k dispozícii aj špecializovaný agent, ktorý vám poskytne osobnejšiu skúsenosť. Z izby sa naskytá výhľad na halu, takže malé deti môžu sledovať vzlietanie a pristávanie lietadiel.