PRZEWODNIK PO BAHRAJNIE

Międzynarodowe lotnisko w Bahrajnie

Port lotniczy Bahrajn (IATA: BAH, ICAO: OBBI) jest głównym międzynarodowym portem lotniczym Bahrajnu. Znajduje się na wyspie Muharraq, obok stolicy kraju, Manamy, i służy jako główny węzeł komunikacyjny Gulf Air. Bahrain Airport Company odpowiada za administrację lotniska. Założone w 1927 roku, jest najstarszym międzynarodowym portem lotniczym w Zatoce Perskiej.

Linie lotnicze i miejsca docelowe

 • Air Arabia: Sharjah
 • Air Arabia Abu Dhabi: Abu Dhabi
 • Air Arabia Egypt: Cairo
 • Air India: Delhi
 • Air India Express: Kannur,  Kochi, Kozhikode, Mangalore, Thiruvananthapuram
 • AnadoluJet: Istanbul–Sabiha Gökçen
 • Azerbaijan Airlines: Seasonal: Baku
 • British Airways: London–Heathrow
 • Buta Airways: Baku
 • Cham Wings Airlines: Damascus
 • EgyptAir: Cairo
 • Emirates: Dubai–International
 • Ethiopian Airlines: Addis Ababa
 • Etihad Airways: Abu Dhabi
 • Fly Baghdad: Najaf
 • Flydubai: Dubai–International
 • Gulf Air: Abu Dhabi, Amman–Queen Alia, Athens, Baghdad, Baku, Bangalore, Bangkok–Suvarnabhumi, Beirut, Cairo, Casablanca, Chennai, Colombo–Bandaranaike, Dammam, Delhi, Dhaka, Dubai–International, Faisalabad,Frankfurt, Gassim, Hyderabad, Islamabad, Istanbul, Jeddah, Karachi, Khartoum, Kochi, Kozhikode, Kuwait City, Lahore, Larnaca, London–Heathrow, Malé, Manchester, Manila, Medina, Milan–Malpensa, Moscow–Domodedovo, Multan, Mumbai, Muscat, Najaf, Paris–Charles de Gaulle, Peshawar, Ras Al Khaimah, Riyadh, Rome–Fiumicino, Sialkot, Singapore, Tbilisi, Tel Aviv, Thiruvananthapuram. Seasonal: Alexandria, Malaga, Mykonos, Nice, Salalah, Santorini, Sharm El Sheikh. Seasonal charter: Sarajevo, Tirana
 • IndiGo: Mumbai
 • Iraqi Airways: Baghdad, Najaf
 • Israir: Tel Aviv
 • Jazeera Airways: Kuwait City
 • KLM: Amsterdam, Kuwait City
 • Kuwait Airways: Kuwait City
 • Lufthansa: Frankfurt
 • Oman Air: Muscat
 • Pakistan International Airlines: Lahore
 • Pegasus Airlines: Istanbul–Sabiha Gökçen Seasonal: Antalya
 • SalamAir: Muscat
 • Saudia: Jeddah, Riyadh
 • SkyUp: Seasonal charter: Kyiv–Boryspil, Lviv
 • SunExpress: Charter: Antalya, Bursa, Istanbul–Sabiha Gökçen, Trabzon
 • Turkish Airlines: Istanbul, Trabzon
 • Ural Airlines: Moscow–Domodedovo
 • Wizz Air: Abu Dhabi

Bezpieczeństwo i cła

Członkowie zespołu starają się, aby niezbędne kontrole bezpieczeństwa i kontrole celne były jak najbardziej usprawnione i celowe, wykorzystując najnowocześniejszą technologię w celu zwiększenia wydajności. Możesz jeszcze bardziej przyspieszyć ten proces przed odprawą, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa:

 

 • Przed przejściem przez kontrolę bezpieczeństwa zostaniesz poproszony o zdjęcie paska, butów i ewentualnie kurtki. Noś buty, które można łatwo zdjąć.
 • Wózki i pomoce do chodzenia zostaną prześwietlone promieniami rentgenowskimi.
 • Wózki zostaną dokładnie przeszukane.
 • Jeśli zabierasz ze sobą leki na receptę lub strzykawki, każdy przedmiot powinien znajdować się w oryginalnym opakowaniu i powinieneś mieć przy sobie recepty.

Usługi

Pokoje modlitewne

W strefach odlotów i przylotów, w pobliżu bramek 14 i 19, znajdują się muzułmańskie sale modlitewne i urządzenia do ablucji.

Bankomaty

Pasażerowie mogą znaleźć bankomaty rozmieszczone w całym terminalu.

Medycyna i nagłe wypadki

W Airport Clinic przez całą dobę dostępny jest wyspecjalizowany zespół lekarzy specjalistów, aby zapewnić jak najlepszą opiekę medyczną. Obiekt zlokalizowany jest na wszystkich trzech poziomach mola wschodniego mola wschodniego.

 

Główne numery telefonów ratownictwa medycznego:

 

 • Lotniskowa Przychodnia Zdrowia: +973 17138777
 • Kontroler incydentów służb ratowniczo-gaśniczych: +973 17138888

Wynajem samochodów

Na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie odwiedzający mogą uzyskać najlepsze stawki na samochody premium, ekonomiczne i rodzinne na wynajem od jedenastu renomowanych firm. Po odebraniu bagażu stanowiska wynajmu pojazdów są dogodnie umieszczone w strefie przylotów.

Pokoje dla palących

Terminal jest strefą dla niepalących, palenie dozwolone jest tylko w strategicznie rozmieszczonych miejscach. Na poziomie 00 hali przylotów miejsca dla palących znajdują się po wschodniej i zachodniej stronie budynku. Na poziomie 2 hali odlotów w głównym obszarze biznesowym, między bramkami 14 i 15 oraz między bramkami 18 i 19, znajdują się również wydzielone miejsca dla palących.

Zwrot VAT

W Punktach Informacji Lotniskowej umieszczonych przy stanowiskach informacyjnych w strefie odlotów przed i po odprawie, goście mogą bez problemu odebrać zwrot podatku VAT od swoich zakupów.

Pokoje pielęgniarskie

Podróżujesz z dzieckiem? Pokoje pielęgniarskie pozwolą Ci w komforcie i samotności zaopiekować się Twoimi pociechami.

Wymiana walut

Pasażerowie mogą znaleźć kantory wymiany walut w całym terminalu.

Telekomunikacja

Wiodące firmy telekomunikacyjne w Królestwie oferują szereg produktów i usług, aby goście z zagranicy mieli dostęp do ich życia osobistego i zawodowego podczas pobytu w Bahrajnie. Znajdź Batelco, stc i Zaina w hali przylotów.

Strefa Rozrywki

Visit the Entertainment Zone while waiting for your flight to keep your youngsters happy and occupied. There are interactive toys, gaming consoles, domes for climbing, and comfortable seating options. It is appropriate for toddlers, adolescents, and parents!

Łączność internetowa

Publiczne Wi-Fi

Pozostań w kontakcie aż do wejścia na pokład na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie.

Międzynarodowe lotnisko w Bahrajnie oferuje pasażerom bezpłatne WiFi w całym obiekcie, bez konieczności rejestracji! Po prostu wyszukaj „Bahrajn Airport” na urządzeniu mobilnym, tablecie lub komputerze stacjonarnym i zaloguj się.

Dostęp do sieci

Niezależnie od tego, czy podróżują służbowo, czy prywatnie, pasażerowie Międzynarodowego Portu Lotniczego w Bahrajnie mają dostęp do Internetu za pośrednictwem specjalistycznych urządzeń podłączonych do sieci lotniska. Pearl Lounge (odloty), Falcon Gold Lounge firmy Gulf Air oraz punkty informacyjne BIA oferują połączenie sieciowe.

Usługi telefoniczne

Punkty informacyjne na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie oferują usługi telefoniczne, w ramach których pasażerowie mogą wykonywać bezpłatne połączenia lokalne i międzynarodowe.

Pakowanie bagażu

Usługa pakowania bagażu świadczona przez Hala Bahrain Hospitality zabezpiecza Twoje rzeczy podczas całej podróży. Przed odprawą owijamy, plombujemy i/lub pakujemy Twój bagaż w trwałą plastikową folię, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu lub manipulowaniu przy nim. Owijarki do bagażu ustawiane są bezpośrednio przed odprawą w strefie odlotów, a koszt usługi to 2 BHD.

Wózki

Bezpłatne wózki są dostępne w dogodnych miejscach na całym lotnisku. Możesz je zlokalizować przy wewnętrznych i zewnętrznych krawężnikach odlotów i punktów odbioru bagażu w przylotach.

Przedmioty ponadgabarytowe

Istnieją dwa wyspecjalizowane stanowiska „przedmiotów ponadgabarytowych” zarówno dla pasażerów odlatujących, jak i przylatujących. Stanowisko odlotów znajduje się w strefie odpraw w klasie ekonomicznej, natomiast stanowisko przylotów znajduje się w strefie odbioru bagażu. Nasz pomocny personel może zaprowadzić Cię do lady z „Przedmiotami ponadgabarytowymi”.

Specjalne wsparcie

Port lotniczy Bahrajn oferuje szeroki wachlarz usług i udogodnień dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Aby zapewnić wszystkim pasażerom komfortową i bezstresową podróż od chwili przybycia, nasz uprzejmy i kompetentny personel chętnie pomoże w zlokalizowaniu wielu udogodnień i usług terminala.

Dostępność wózków inwalidzkich i prośby

Prosimy o wcześniejsze powiadomienie linii lotniczych, jeśli Ty lub któryś z członków Twojej rodziny potrzebuje specjalnej pomocy, w tym dostępu dla wózków inwalidzkich, po wylądowaniu w Bahrajnie. Kiedy twój samolot wyląduje, personel będzie na ciebie czekał.

Numer telefonu służb specjalnych: 00973 17138226

Punkty informacyjne

Istnieją oddzielne punkty informacyjne dla podróżnych o ograniczonej sprawności ruchowej, których personel chętnie odpowie na wszelkie pytania.

e-bramy

Dostępne zarówno w strefie przylotów, jak i odlotów, dedykowane e-Bramki dla podróżnych o ograniczonej sprawności ruchowej pozwalają na szybsze i mniej pracochłonne przejście przez kontrole imigracyjne przy zachowaniu tego samego poziomu bezpieczeństwa.

Liczniki imigracyjne

Zarówno w strefie przylotów, jak i odlotów dostępne są stanowiska imigracyjne dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej.

Stanowiska odprawy

Port lotniczy Bahrajn oferuje specjalne stanowiska odprawy dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej.

Parkingi

Przy wjeździe do Strefy Przylotów znajdują się wyznaczone miejsca parkingowe przy krawężniku oraz po dwa miejsca na każdym poziomie w sąsiedztwie wind na Parkingu B. Przed wjazdem na Parking B należy kliknąć ikonę telefonu na bramkach szlabanu i poinformować operatora o swoim stanie otrzymać specjalną pomoc. Miejsca parkingowe dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej są również dostępne przy wewnętrznym wejściu do strefy przylotów i odlotów.

Umywalnie

Na całym międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie wszystkie toalety zawierają co najmniej jedną kabinę dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Aby znaleźć najbliższe toalety, kieruj się znakami lub zapytaj jednego z naszych przyjaznych pracowników.

Transport

Parking

Niezależnie od tego, czy podróżujesz za granicę, czy podwozisz/odbierasz swoich bliskich, międzynarodowe lotnisko w Bahrajnie oferuje szereg wygodnych i niedrogich miejsc parkingowych, które spełnią Twoje wymagania.

Parking długoterminowy

Parking Wielopoziomowy B to najnowocześniejszy parking Premium, który spełni Twoje potrzeby. Zlokalizowany w sąsiedztwie budynku terminala pasażerskiego, Twój samochód jest zaparkowany kilka minut od strefy odprawy lub spotkania. Ciesz się bezproblemowymi płatnościami za pomocą automatów. Ograniczenie wysokości wynosi 2,1 m.

Pasażerowie o ograniczonej sprawności ruchowej Parkingi

Pasażerowie o ograniczonej sprawności ruchowej mogą teraz bezpłatnie korzystać z pierwszych trzech godzin parkowania na parkingach wyznaczonych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej na parkingu B (parking wielopoziomowy). Parking Multi-Story Bahrain International Airport posiada 14 dedykowanych miejsc dla PRM dostępnych na poziomie 1 i 14 dedykowanych miejsc dla PRM na poziomie 2.

Parking długoterminowy

Car Park D to idealny parking dla pasażerów długoterminowych ze względu na strategiczne położenie Car Park D, czyli kilka minut jazdy autobusem od terminala. Nasze bezpłatne autobusy wahadłowe 24/7 są wyposażone w miejsce do przechowywania bagażu i docierają do zacienionej poczekalni na parkingu D, gdzie kursuje co 15 minut.

Wypożyczalnia samochodów i usługi limuzynowe

Pasażerowie przybywający do Królestwa mogą znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów luksusowych, ekonomicznych i rodzinnych od wiodących dostawców wynajmu samochodów na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie. Są one dogodnie zlokalizowane w ogólnodostępnej strefie przylotów na parterze terminala, naprzeciwko bramek 1 i 2.

Taxi

Port lotniczy Bahrajn jest obsługiwany 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez trzech taksówkarzy stojących w kolejce na parkingu krótko- i długoterminowym (parking B), aby obsłużyć pasażerów. Do operatorów taksówek należą lokalna Bahrain Taxi Group, Speedy Motors i Arabian Taxi z międzynarodowego lotniska w Bahrajnie.

Aby dotrzeć do postoju taksówek, pasażerowie mogą podążać za znakami kierunkowymi, opuszczając strefę odbioru bagażu, aby udać się na parking krótko- i długoterminowy (parking B), znajdujący się w pobliżu budynku terminala pasażerskiego naprzeciwko bramki B.

Taksówki świadczone na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie są oparte na licznikach, zgodnie z Ministerstwem Transportu i Telekomunikacji Bahrajnu, gdzie zostanie naliczona początkowa opłata w wysokości 2 BHD i dodatkowa opłata w wysokości 2 BHD za usługi odbioru.

Autobus

Dojazd autobusem do iz międzynarodowego lotniska w Bahrajnie jest szybki i wygodny dzięki firmie Bahrain Public Transport Company (BPTC). Przylatujący pasażerowie mogą udać się do wyjścia 4 ‎na poziomie przylotów, skąd autobusy odjeżdżają obecnie ze strefy 4A na drodze najbliższej budynku terminala.

Trasy obsługujące międzynarodowe lotnisko w Bahrajnie to:

A1 ‎– Lotnisko – Dworzec autobusowy Muharraq – Dworzec autobusowy Manama – Amerykański szpital misyjny – Salmaniya – Khamis – Dworzec autobusowy miejski Isa

A2 – Lotnisko – Manama Bus Terminal – Centrum miasta – Seef – Suk Waqif – Hamad Town – Uniwersytet Bahrajnu (najszybsza trasa z lotniska do Manamy)*

10 – Lotnisko – Arad – Hidd – Mina Salman – Kuwait Avenue – Terminal autobusowy Manama – Terminal autobusowy Muharraq – Lotnisko (zgodnie z ruchem wskazówek zegara)

11 – Lotnisko – Terminal autobusowy Muharraq – Terminal autobusowy Manama – Kuwait Avenue – Mina Salman – Hidd – Arad – Lotnisko (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara)

Aby podróżować czerwonymi autobusami, najlepiej kupić u kierowcy Kartę GO, która będzie kosztować 1 BHD (0,500 BHD za samą kartę przy pierwszym zakupie). Każda podróż kosztuje 0,275 BHD, a maksymalna dzienna opłata/limit wynosi 0,700 BHD. Alternatywnie, pojedyncza gotówka to BHD 0,300.

GO Red z Bahrain Bus i ciesz się bezpieczną podróżą oraz darmowym Wi-Fi na pokładzie autobusów.

Gastronomia i restauracje

Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiej przekąski, obfitego posiłku, czy skosztowania lokalnej kuchni Bahrajnu, na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie każdy znajdzie coś dla siebie. Dogodnie zlokalizowane zarówno w strefach przylotów, jak i odlotów, znajduje się wiele lokali gastronomicznych.

McDonald’s

Przyjazdy - Godziny pracy: 24/7 - Metody płatności: gotówka, karta, Apple Pay i Benefit Pay

McDonald's to wiodąca marka restauracji szybkiej obsługi, która zapewnia klientom w każdym wieku wspaniałe, przyjemne posiłki. Od 1994 roku McDonald's Bahrain dba o jakość produktów serwowanych w każdej ze swoich restauracji, a także prowadzi aktywny program odpowiedzialności społecznej. Ta przygoda była pouczająca i pozwoliła nam nawiązać głębokie więzi ze społecznością. Zobowiązujemy się do dalszego oferowania naszym konsumentom prostego, prostego i przyjemnego sposobu jedzenia ulubionej przez nich żywności, wzmacniając jednocześnie naszą pozycję w strukturze społecznej Królestwa.

Starbucks

Przyjazdy, wyjazdy (przed zameldowaniem) - Godziny pracy: 24/7 - Metody płatności: gotówka, karta i Apple Pay

Starbucks Experience to coś więcej niż filiżanka kawy. Od samego początku Starbucks miał być firmą innego rodzaju. Takiego, który nie tylko celebrował bogatą tradycję kawy, ale także dawał poczucie wspólnoty, wygodne trzecie miejsce z dala od wymagań pracy i domu. Z każdym kubkiem staramy się ożywić zarówno nasze dziedzictwo, jak i wyjątkowe wrażenia. Możesz znaleźć Starbucks w hali przylotów i odlotów (przed odprawą).

Crêpafe

Wyjazdy (przed zameldowaniem) - Godziny pracy: 24/7 - Metody płatności: gotówka, karta i zasiłek

Crêpafe to swobodna kawiarnia crêperie Café, która przez cały dzień serwuje nieodpartą gamę słodkich i pikantnych naleśników, naleśników, gofrów i omletów jako własną specjalną mieszankę kawy i specjalnych napojów, a wszystko to w wygodnym otoczeniu kawiarnianym, a jednocześnie w nowoczesnej atmosferze kawiarni. Znajduje się w strefie odlotów i jest dostępny dla publiczności.

Jamie's Deli & Pizzeria

Odjazdy - Godziny pracy: 24/7 - Metody płatności: gotówka, karta, Apple Pay, Samsung Pay, Max Wallet i Benefit Pay.

Po raz pierwszy w Bahrajnie pysznymi posiłkami słynnego szefa kuchni można delektować się na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie! Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiego i łatwego lunchu, miejsca na relaks lub delektowanie się zdrowymi, rzetelnie przygotowanymi daniami przygotowanymi z ekologicznych składników, to jest miejsce dla Ciebie! Jamie's Deli and Pizzeria znajduje się w strefie odlotów.

Illy Caffè

Odjazdy - Godziny pracy: 24/7 - Metody płatności: gotówka, karta, Apple Pay, Samsung Pay, Max Wallet i Benefit Pay.

Illy Caffè to życiowa przestrzeń do odkrywania, relaksu, spotkań towarzyskich i spotkań z przyjaciółmi. Kawa jest tutaj bohaterem i spotyka się z wielką włoską tradycją kawiarnianą, w ciepłym i innowacyjnym otoczeniu, przywołując doświadczenie smaku, stylu i doskonałości. Illy Caffé oferuje również szereg włoskich wypieków i przekąsek, kanapek dla smakoszy oraz świeżo upieczonych wypieków.

Jaipur Indo Asian

Odjazdy - Godziny pracy: 24/7 - Metody płatności: gotówka, karta, Apple Pay, Samsung Pay, Max Wallet i Benefit Pay.

Dzięki świeżemu, globalnemu podejściu do tradycyjnej kuchni indyjskiej, Jaipur zaskakuje podróżników swoim autentycznym urokiem, jaki można znaleźć tylko na ulicach Indii iw księgach kucharskich poprzednich pokoleń. Kuchnia indyjska jest przesiąknięta tradycją, amalgamatem różnych wpływów etnicznych, które są ujęte w ofercie gastronomicznej tego konceptu.

TGI Friday’s

Odjazdy - Godziny pracy: 24/7 - Metody płatności: gotówka, karta, Apple Pay, Samsung Pay, Max Wallet i Benefit Pay.

Jako oryginalny bar typu casual dining i grill TGI Fridays™ oferuje autentyczne amerykańskie jedzenie i legendarne drinki. Serwowane z autentyczną osobistą obsługą i celebrujące wyzwalającego i wyzwalającego ducha „piątku” było założeniem założycielskim restauracji, z którego narodziła się obietnica marki „Tutaj jest zawsze piątek®”. 

Lumee

Lumee stara się uchwycić esencję ulicznego jedzenia z Bliskiego Wschodu we współczesnym otoczeniu kawiarni/delikatesów. Ekscytujące smaki z Bahrajnu i Zatoki Perskiej, a także regionu (Lewantu/Egiptu/Turcji/Iranu) zostały w kreatywny sposób zebrane z klasyków, takich jak „hommos” i „Bahraini tikka lumee”, oraz dań popisowych, takich jak „Spicy Mattai Salad”, „Quinoa Kubbe” i „Tosty Pita”.

Lumee znajduje się w strefie odlotów w Souq Al Qaisariya.

Salony i hotel

Potrzebujesz przerwy przed lub po długim locie? Odpocznij w jednym z ekskluzywnych saloników odlotów lub przylotów lub w hotelu Bahrain Airport, aby się zrelaksować, popracować lub delektować się jedzeniem i napojami.

Pearl Lounge na odlotach

Metoda płatności: Karty debetowe i kredytowe, Benefit Pay, Max Wallet, Apple Pay i Samsung Pay

Pearl Lounge to idealna kryjówka dla osób indywidualnych, przyjęć, osób podróżujących służbowo i rodzin, ponieważ jest przykładem najlepszej tradycyjnej bahrańskiej gościnności w całkowicie nowoczesnym otoczeniu. Najnowocześniejsza poczekalnia odlotów składa się z 10 unikalnie zaprojektowanych części, z których każda ma własną atmosferę, w której pasażerowie mogą się zrelaksować, nabrać sił lub popracować w warunkach idealnych dla ich usposobienia.

Każda strefa oferuje charakterystyczne kuchnie, a turyści są rozpieszczani różnorodnością dostępnych opcji jedzenia i picia. Od otwartej kuchni na żywo po gorące i zimne bufety z daniami kuchni międzynarodowej, salon The Pearl zapewnia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz cichej okolicy, salon Pearl posiada dziesięć ładnie urządzonych pokoi, z których każdy ma swój odrębny charakter. Oprócz różnorodnych lokali gastronomicznych, sal modlitewnych, pryszniców i toalet, salon posiada wyznaczoną strefę biznesową. Ponadto salon Pearl obejmuje strefę rodzinną, salon gier oraz bezpośredni dostęp do hotelu tranzytowego i spa.

Hala Bahrain Hospitality, wiodący dostawca usług hotelarskich na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie, zarządza i obsługuje Pearl Lounge.

Salon Gulf Air: salon Falcon Gold

Przedstawiamy najnowocześniejszą nową poczekalnię terminalową Gulf Air na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie!

W nowym salonie Gulf Air Falcon Gold Lounge w nowym terminalu międzynarodowego lotniska w Bahrajnie możesz odpocząć, zrelaksować się i doświadczyć luksusu i arabskiej gościnności w najlepszym wydaniu, niezależnie od tego, czy podróżujesz tranzytem, czy rozpoczynasz podróż.

Oprócz wyjątkowych udogodnień salonów Gulf Air, które obejmują prysznice, sale modlitewne i strefę ciszy, możesz korzystać z różnych opcji wypoczynkowych, jadalnych i rozrywkowych.

Zanurz się w jednej z licznych lokali gastronomicznych oferowanych w salonie, obserwując pas startowy lub jedząc z innymi podróżnikami.

Salon Pearl w dniu przylotów

Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, z partnerem biznesowym, czy z rodziną i przyjaciółmi, nasze poczekalnie na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie zapewniają luksusowy i spokojny wypoczynek. Świadczymy elektroniczne usługi wizowe, aby pomóc Ci uniknąć niespodzianek w ostatniej chwili oraz złagodzić stres i niedogodności związane z lataniem.

Po długim locie możesz odświeżyć się i ożywić w naszym salonie przylotów, w którym znajduje się luksusowy prysznic. Dostępny jest również dobrze wyselekcjonowany asortyment potraw i napojów, które zaspokoją wszystkie gusta.

Hotel na lotnisku w Bahrajnie

Czekając na loty, Bahrain Airport Hotel oferuje wybór stylów hotelowych, w których pasażerowie tranzytowi mogą się zrelaksować i odmłodzić.

Każdy z 17 pokoi kompaktowych, 24 pokoi standardowych, 17 pokoi rodzinnych oraz 1 pokój z udogodnieniami dla Pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej posiada łóżko, telewizor LED z kanałami satelitarnymi, prysznic oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Posiada również 24 nowoczesne kapsuły sypialne ze zintegrowanym telewizorem i radiem, słuchawkami, sejfem i cyfrowym zamkiem. Oprócz kapsuł goście będą mieli dostęp do zamykanych szafek i centralnie usytuowanej łazienki/prysznicu.

Wejście do hotelu, zlokalizowane przy głównej hali przy bramce odlotów 15, zawiera ładny hol i oddzielne spa dla mężczyzn i kobiet, z których każde oferuje wybór masaży, zabiegów i pryszniców. Ponadto goście hotelowi mają dostęp do usługi budzenia, bezpłatnego Wi-Fi oraz całodobowego wsparcia i usług informacyjnych. Dostępne będą pokoje i kapsuły na pobyt trwający co najmniej dwie godziny.

Poczekalnia dla nieletnich bez opieki

Dzieci w wieku od 2 do 14 lat, które podróżują samotnie na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie, mają zapewnioną bezpieczną, wygodną i pozytywną podróż dzięki programowi dla dzieci bez opiekuna. Dedykowana poczekalnia dla nieletnich bez opieki jest wyposażona w interaktywne zabawki, konsole do gier, miejsce do czytania i wygodne siedzenia. Po dokonaniu rezerwacji za pośrednictwem wyznaczonej linii lotniczej, dedykowany agent jest również pod ręką, aby zapewnić bardziej osobiste wrażenia. Z pokoju roztacza się widok na halę, dzięki czemu maluchy mogą obserwować startujące i lądujące samoloty.